20-річний ювілей «Виробничо-кондитерської групи «Лісова казка»!

17 листопада 2018 року Виробничо-кондитерська група "Лісова казка" відсвяткувала 20-річний ювілей.
     За цей час компанія виросла з невеликого цеху в велике кондитерське підприємство з великим штатом співробітників, трьома власними виробництвами і цілим рядом окремих бізнес напрямків. Головною ж цінністю кондитерської фабрики були і залишаються люди.
     Весь колектив підприємства, партнери та запрошені гості в урочистій обстановці відсвяткували ювілей компанії "Лісова казка" в залі Харківської філармонії. На честь ювілею Харківська обласна рада нагородив кількох співробітників грамотами та подяками. Також, в цей святковий день, велика кількість подарунків і нагород отримали кращі фахівці підприємства від Генерального директора компанії і засновника "Лісова казка" Гуляєва В'ячеслава Івановича та засновника Чумака Володимира Анатолійовича. В рамках програми урочистого вечора відбулися виступи заслужених артистів України Гаррі Сетьян і Вікторії Вєннікова, а також численні номери танцювальних і вокальних колективів Харкова.
     За 20 років успішної роботи компанія "Лісова казка" домоглася багато чого, але скільки ще перемог попереду ... "Лісова казка" - вперед!