Компанія «Лісова казка » відсвяткувала 15 років успішної роботи.

     17 листопада 2013 компанія «Лісова казка» відсвяткувала свій день народження. Минуло 15 років з дня заснування компанії. На сьогоднішній день ТОВ «ВКГ «Лісова казка» має три виробничих цехи, є першим в Україні виробником - розробником нових продуктів під ВТМ, є учасником та співзасновником Асоціації «Укркондпром» поряд з ТОВ «КОНТІ», ТОВ «Нестле Україна», «РОШЕН» та кількома іншими торговими марками, виступає організатором і членом Кондитерського Союзу Виробників «Конфектум».

     На сьогоднішній день продукцію фірми купують в одинадцяти країнах світу.

     За свої досягнення весь трудовий колектив виробничої групи «Лісова казка» нагороджений грамотою від Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також представлений до нагородження та відзначений Подякою Прем'єр -міністра України «За вагомий внесок у забезпечення розвитку харчової промисловості та високий професіоналізм».

     Свято відбулося в Харківському Національному Академічному Театрі Опери та Балету. Вечір розпочався привітанням колективу від особи засновників компанії. Вячеслав Гуляєв та Володимир Чумак привітали працівників «Лісової казки» з юбілеєм і вручили цінні подарунки. Були вручені грамоти, грошові премії, годинник, путівки в Єгипет, в Петербург та інші, а також срібні та золоті емблеми компанії «за сумлінне ставлення до професійних обов'язків, плідну працю, відданість ідеалам компанії, відповідальність і професіоналізм». Всього було відзначено нагородами 102 працівника компанії.

     У свою чергу, колектив вручив подяку засновникам фірми «за створення та розвиток компанії «Лісова казка», за організацію гідних робочих місць для громадян України та Росії, за забезпечення стабільного зростання соціального та фінансового благополуччя працівників компанії, а так само за високий професіоналізм керівника».

     Концертна програма включала в себе виступи Народних артистів України, заслужених танцювальних колективів, Великого Слобожанського хору, виступи команди КВН, номера пісочної анімації, що зобразила в художніх образах історію торгової марки. Також кожен працівник виробничої групи отримав пам'ятний подарунок. Вечір закінчився святковим фуршетом.

Докладний фоторепортаж - https://drive.google.com/folderview?id=0B--TAgtkUqRSOGxzUjg5c2xmblE&usp=...