Компанія "Лісова казка" переможець у номінації "Сумлінний платник податків 2012"

Виробничо-кондитерська група "Лісова казка" стала переможцем у всеукраїнському рейтингу "Сумлінний платник податків" в галузі харчової промисловості. За особливі заслуги і досягнення в харчовій промисловості, компанія відзначена почесним дипломом і занесена в книгу "Сумлінні платники податків 2012"

В  1998 році організовано ТОВ «Виробничо-кондитерська група «Лісова казка», генеральним директором якої є Вячеслав Іванович Гуляєв .

Метою підприємства було обрано залучення в Україну новітніх, конкурентоспроможних технологій кондитерської галузі, найкращого європейського обладнання, організація труда за світовими стандартами.

 

Продукція, яку обирає підприємство для виробництва, по-перше повинно відповідати прагненню громадян споживати корисні, безпечні та екологічні продукти. Іншим показником для продукції має бути її спроможність гідно представити Україну на світовому ринку, а також бути доступним за ціною для більшості громадян України.

ТОВ «Виробничо -кондитерська група «Лісова казка» є учасником (засновником) Асоціації «УКРКОНДПРОМ» з ТОВ «КОНТІ», ТОВ «Нестлє Україна», «РОШЕН» та іншими.

Підприємство випустило багато різних продуктів, відзначених за якість. Одним з перших в Україні «Лісова казка»  впровадила  систему управління безпечністю харчових продуктів HACCP (лат.), що пр ацює на підприємстві протягом вже більш ніж п’ять роки, вийшла на міжнародний ринок кондитерської продукції. У часи економічної кризи, підприємство не тільки  зберегло робочі місця і об’єми виробництва,а також зуміло збільшити їх в кількості. Окрім цього, виробництво знайшло можливості розвитку нових проектів.

 Підприємство стало першим в Україні, що виробляє такий новий продукт як «зефір жувальний», який складається з натуральних та безпечних складників. Його якість оцінена ринком України, Росії, Молдови, Грузії, Білорусі, Литви, Латвії, країн Європи та Азії, та інших, країн де продукт вже реалізовується. (Відзначений  «за виробництво якісної продукції»  як лауреат конкурсу якості продукції «Краща продукція Харківщини»).

 

Першими та ексклюзивними в Україні є і «млинці кондитерські». Продукт відзначений «Дипломом Переможця обласного конкурсу якості борошняних кондитерських  виробів за виробництво якісної продукції». Головним досягненням «Лісової казки» у цьому проекті є той факт, що сама виробнича лінія, а не тільки рецептура млинців, була розроблена інженерами «Лісової казки» та підтверджена патентом. Це обладнання було представлене на виставці у Дюссельдорфі та зацікавило кондитерів Європи, Америки та інших відвідувачів найбільшої в Європі виставки. Досі такий продукт можливо було виробляти тільки на японських лініях.

Стратегія розвитку, обрана керівництвом,  загалом гарантує зберігання довколишнього середовища та екологічності споживчих продуктів для людей, розширення кількості та гідне утримання робочих місць, спроможність української продукції до експорту, конкурентоспроможності її на світовому ринку, залучення до економіки країни валютних ресурсів, розвиток кондитерської промисловості, належне надходження до бюджету України податків та зборів від підприємницької діяльності. Останнє підтверджує Подяка від Голови ДПА України у Харківській області «За значну і своєчасну сплату податків та вагомий внесок у розвиток економіки України».