Компанія ТОВ «ВКГ «Лісова казка» уклала ліцензійну угоду з Viacom International Inc. на право використання зображення персонажів «Paw Patrol» / «Щенячий патруль».

Компанія ТОВ «ВКГ «Лісова казка» з 01.01.2019 уклала ліцензійну угоду з Viacom International Inc. на право використання на упаковках з продукцією ТМ «Лісова казка» зображення персонажів популярного бренду «Paw Patrol» / «Щенячий патруль».
Мультсеріал «Щенячий патруль» - пригодницький комедійний мультфільм, в якому описуються пригоди рятувальної команди, що складається з Райдера, розумного хлопчика, і восьми цуценят: Маршала, Крепиша, Гонщика (Чейза), Роккі, Зуми, Скай, Еверест, Треккера. Їх головна місія - захист Бухти Пригод і її жителів від всіляких напастей.
Права на трансляцію викупили телеканали з 126 країн.
Основні цінності мультфільму «Щенячий патруль»:
- мультсеріал вчить дітей вирішувати виникаючі проблеми;
- пригоди щенят навчають глядачів взаємодіяти в команді та допомагати.
Це дозволяє рекомендувати мультсеріал молодшої дитячої аудиторії.
З 15.07.2019 ТМ «Лісова казка» виводить на ринок НОВИНКУ, поштучний продукт - Зефір жувальний «Cоnfectum MEGA» з ароматом пломбіру.
Зефір жувальний «Cоnfectum MEGA» з ароматом пломбіру - це ніжні, повітряні білі зефірки з легким ароматом пломбіру. Які не містять штучних барвників.