Кондитерський союз виробників "Конфектум" на "Продекспо 2014" м. Москва

                Торгова марка «Лісова казка» - організатор та учасник Кондитерського Союзу виробників «Конфектум», представила свою продукцію на міжнародній виставці «Продекспо - 2014» у м. Москва.

 

                Міжнародна виставка «Продекспо» - одна з наймасштабніших виставок у просторі СНД як по експозиції, так і за кількістю відвідувачів. Кондитерський Союз виробників  Конфектум» не перший рік приймаємо в ній участь.

                На фірмовому стенді компанії були представлені ключові бренди продуктового портфеля, включаючи всі новинки якими «Конфектум» порадували своїх постійних та нових бізнес партнерів.

Особливою популярністю користувався ексклюзивний продукт - Зефір жувальний (маршмеллоу) ТМ «Лісова казка». Вся лінійка даного продукту відповідає міжнародним стандартам якості, випускається на новітньому європейському обладнанні, при цьому його ціна вигідно відрізняється від ціни відомих європейських брендів , так як це вітчизняний продукт.

Велика увага приділялася таким ексклюзивним продуктам як Млинці кондитерські «ПанКейк» , печиво «Галіція» , листкове печиво «Хрусткі ломтики» (новинка кондитерських технологій: листкове тісто , усередині якого тісто пісочне), та іншими розробками кондитерської галузі.

Стенд кондитерського Союзу вигідно відрізнявся оригінальним дизайном в діловому стилі та ефективно працював як бізнес майданчик для проведення переговорів про співпрацю з основними гравцями кондитерського ринку далекого і ближнього зарубіжжя. Всього проведено близько трьох сотень зустрічей, укладено більше десятка попередніх контрактів вже за час виставки.             

Підводячи підсумки, можна сказати, що очікування від участі у виставці виправдалися і Кондитерський Союз виробників «Конфектум», безумовно, будемо брати в ній участь і в наступному році.

Докладний фоторепортаж - https://drive.google.com/folderview?id=0B--TAgtkUqRSU2pDS0hBM19xck0&usp=...