Вафельний розбіг

"ПРОДУКТЫ & ИНГРЕДИЕНТЫ" №10, ЛИСТОПАД, 2011 р.

         Незважаючи на те, що ринок України перенасичений вафельною продукцією, і новим гравцям практично нереально потрапити в цей сегмент через низьку рентабельність і велику конкуренцію, все ж є ще незайняті ніші в снековій групі товарів. Виробництво вафель, за образом і подобою чіпсів, не поширене в Україні, хоча цей напрямок є досить перспективним. Але поки що тільки подекуди зустрічаються слабкі локальні спроби, на рівні цеховиків, виготовляти таку продукцію, яка, все ж користується попитом.

      Також цікавим є випуск вафельної продукції для діабетиків. Окремі великі кондитерські підприємства України випускають фасовані діабетичні вафлі, що здорожує їх вартість у порівнянні з ваговими. На мій погляд, оптимальним було б виробляти цю продукцію в невеликих кілограмових ящиках, що дозволило б скласти серйозну цінову конкуренцію за цією групою товарів.

      На сьогоднішній день ТОВ «ПКГ« Лісова казка »випускає й успішно реалізує на ринку України різні види вафельних та шоколадно-вафельних виробів. До цієї категорії відносяться вафлі, з яких почалося становлення «Лісової казки» - шоколадно-вафельні цукерки і тортики. Вся продукція ТОВ «ПКГ« Лісова казка »вагова, за винятком тортиків, які не тільки упаковуються кожний окремо, але ще укладаються в зручні для торгових точок шоу-бокси.

      Просування на ринку продукції Лісової казки відбувається через торговельні мережі супермаркетів, за рахунок якісного покриття торгових точок через наших дистрибуторів за допомогою мотиваційних програм, що розробляються і впроваджуються відділом маркетингу та реклами, різних видів акцій, плідної роботи команди комерційного відділу з командами дистриб'юторських компаній.