Представництво м. Бєлгород

     

Торгівельна марка «Лісова казка» вийшла на ринок Російської федерації в 2004 році. У 2006 році в Бєлгороді була створена торгівельна компанія «Кондитерська група «Лісова казка». До 2012 року компанія вийшла на рівень  національного оператора російського ринку кондитерської продукції і охопила всі канали продажів в тридцяти семи регіонах країни.

З 2012 року «КГ «Лісова казка» працює на російському ринку продуктів харчування як засновник і учасник КОНДИТЕРСЬКОГО СОЮЗУ ВИРОБНИКІВ «КОНФЕКТУМ».

ТМ «Confectum» - є брендом, який об'єднує виробників –  кондитерів Росії, України, Білорусії, а також будь-яких інших країн, які мають бажання освоювати ринок Російської Федерації, і здійснює діяльність в двох напрямах:

1.         «Конфектум» розробляє новий продукт, концепцію позиціювання його на ринку, стратегію продажів і на взаємовигідних умовах розміщує замовлення на потужностях кондитерських виробництв, що відповідають вимогам Союзу.

2.         Є імпортером,  у тому числі українських торгівельних марок в Російську Федерацію і дистриб'ютором на всій території Росії тих виробників – партнерів, чия продукція відповідає вимогам Союзу.

Для отримання детальної інформації скористайтесь ссилкою: http://confectum.org/ru/home/